P R O G R A M

1999



2. února    úterý    Hromnice

17.45  P. Maria Vítězná  "U Pražského Jezulátka"

Bohumil Fidler (1860-1944): Missa brevis

sbor, smyčce, varhany



6. března    sobota    sv. Anežka

10.30    sv. František u Křižovníků

Jan Antonín Koželuh (1738-1814): Missa g-moll

sóla, sbor,smyčce,dechy



28. března    neděle    Květná neděle

9.00    sv. František u Křižovníků

František Picka (1873-1918): Missa As-dur
František Picka: Christus factus est
Jan Wowes (1885-1945): In nomine Jesu
Adolf Piskáček (1873-1919): Adoramus Te

sbor bez průvodu



3. dubna    sobota    Bílá sobota

19.00    sv. František u Křižovníků

Bohumil Fidler (1860-1944): Missa brevis
a další

sbor, varhany



4. dubna    neděle    Zmrtvýchvstání Páně

9.00    sv. František u Křižovníků

František Brixi (1732-1771): Missa brevis in G
František Picka  (1873-1918): Terra tremuit

sóla, sbor,smyčce,dechy

19.00    P. Maria Vítězná  "U Pražského Jezulátka"

Bohumil Fidler (1860-1944): Missa brevis
František Picka  (1873-1918): Terra tremuit

sbor, varhany



13. května    čtvrtek    Nanebevstoupení Páně

18.30    Sv. Jiljí

František Brixi (1732-1771): Missa brevis in B
František Picka (1873-1918): Regina caeli

sóla, sbor,smyčce,varhany



16. května    neděle    sv. Jan Nepomucký

20.00    sv. František u Křižovníků

František Brixi (1732-1771): Buccinante fama per montes
František Picka (1873-1918): Pange lingua
František Picka: Regina caeli

sóla, sbor, smyčce, dechy, timpány



23. května    neděle  Boží hod svatodušní

9.00    sv. František u Křižovníků

František Brixi (1732-1771): Missa brevis in B
František Picka (1873-1918): Confirma hoc Deus

sóla, sbor, smyčce, dechy, timpány


11. června    pátek    Nejsvětějšího Srdce Ježíšovo

18.45    P. Maria Vítězná  "U Pražského Jezulátka"

Norbert Kubát (1863-1935): Missa in D
Adolf Piskáček (1873-1919): Adoramus Te
František Picka (1873-1918): Pange lingua

sbor, varhany



20. června    neděle

9.00    Sv. Jan na prádle
František Brixi (1732-1771): Missa brevis in B

sóla, sbor, smyčce, varhany



26. - 27. června    pátek, sobota, neděle

soustředění v Kašperských Horách

26.června    sobota

KONCERT

20.00    sv. Markéta, Kašperské Hory

J.A.Koželuh (1738-1814): Benedictus es
A.Piskáček (1873-1919): Adoramus Te
N. Kubát (1863-1935): Missa in D (Kyrie, Gloria, Credo)
F. Picka (1873-1918): Pange lingua
F.Z. Skuherský (1830-1892): 2 moteta
F.X. Brixi (1732-1771): Missa brevis in B

sóla, sbor, smyčce, varhany


1. července    čtvrtek    primice ct.p. Jana Jiřiště, O.Cr.

18.00    sv. František u Křižovníků

F. Picka  (1873-1918): Pange lingua
F.Z. Skuherský (1830-1892): 2 moteta
A.Piskáček (1873-1919): Adoramus Te

sbor, varhany


3. října    neděle    sv. František z Assisi

9.00    sv. František u Křižovníků

Wolfgang Amadeus Mozart (1756-1791): Missa in C , KV. 220
sóla, sbor,smyčce, varhany

F.Z. Skuherský (1830-1892): Venite filii
sbor


1. listopadu    pondělí    Všech Svatých

18.30    sv. Jiljí

Wolfgang A. Mozart  (1756-1791): Missa in C, KV. 220

sóla, sbor,orchestr, varhany



13. listopadu    sobota     Koncert

16.00    P. Maria Sněžná v Rokycanech

František Xaver Brixi  (1732-1771): Missa brevis in B
sóla, sbor,orchestr, varhany

A. Říhovský: Missa Jubilaei solemnis (Kyrie, Sanctus),
sbor,orchestr, varhany
L. Janáček:Ave Maria
sólo, housle, varhany
J. Wowes: In nomine Jesu, Fr.Z. Skuherský: Moteta, Fr. Picka: Christus factus est, Pange lingua, A. Piskáček: Adoramus te
smíšený čtverohlas bez průvodu



21. listopadu    neděle    Kristus Král

9.00    sv. František u Křižovníků

František Xaver Brixi  (1732-1771): Missa brevis in B
sóla, sbor,orchestr, varhany

Jan Wowes (1885-1945): Postula a me

sbor



28. listopadu      neděle    1. neděle adventní

9.30    P. Maria  pod řetězem u maltánů

František Zd. Skuherský (1830-1892): Motetta

pro smíšený sbor bez průvodu



8. prosince        středa        Neposkrvněného početí Panny Marie

18.30    Sv. Jiljí

Fr.Z. Skuherský, Fr. Picka, A. Říhovský: Motetta

pro smíšený sbor bez průvodu



24. prosince     pátek     Štědrý den

16.00    sv. František u Křižovníků

Pastorely:
Jiří Ignác Linek (1725-1791): Pojďme, bratře, k Betlému
Anonym (18. st): Pastorela Slavonica
Jakub Jan Ryba (1765-1815): O dítěti přemilém
Adam Michna (1600-1676): Vítej milý Jezu Kriste

sóla, smyčce, varhany



25. prosince       sobota    Narození Páně

9.30    P. Maria  pod řetězem u maltánů

Jan František Novák  (?-1771): Missa Pastoralis in D
Šimon Brixi (1693-1735): Laetentur caeli
Jiří Ignác Linek (1725-1791) : Pojďme, bratře, k Betlému

sóla, sbor,orchestr, varhany



6. ledna        středa        Sv. tří králů - Zjevení Páně

18.30    sv. Jiljí

Jan František Novák  (?-1771): Missa Pastoralis in G

sóla, sbor,orchestr, varhany



9. ledna        neděle    Křtu Páně

9.00    sv. František u Křižovníků

Jan František Novák  (?-1771): Missa Pastoralis in D

sóla, sbor,orchestr



9. ledna        neděle    Křtu Páně

18.30    sv. Jiljí

Jan František Novák  (?-1771): Missa Pastoralis in D

sóla, sbor,orchestr


Zpět na hlavní stránku